vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
gabz
wiiiiiii
Posts: 269
Joined: 12 Nov 2007, 00:47
Auto:
Location: Craiova

vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Post by gabz »

butucul este nou. mi-a fost schimbat cel vechi cu acesta deoarece in urma unei "intalniri" cu un autobuz m-am ales printre altele cu butucul distrus. n-am suportat ideea de a avea o cheie pentru usa din stanga si alta cheie pt contact- cica cei de la asirom nu au acceptat schimbarea celor 3 butuci. asa ca mi-am reparat butucul vechi si cu cel nou nu am ce face

se vinde impreuna cu cele 2 chei

100 lei

cumparatorul plateste transportul

gabi- 0744448041
_____________
1.4 GSL Best- Kompass Blue-nici un optional, ca doar am primit-o in 2 saptamani :p

mortymer
Posts: 477
Joined: 04 Jun 2008, 20:18
Auto: kia cee'd 2009
Location: Mainz / Bucuresti

Re: vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Post by mortymer »

asa mi-au facut si mie cu ani in urma la matiz... am cumparat io tot setul, m-am dus la sediul central de la coada calului, am renuntal la dauna si i-am spus ca a doua zi vin sa cer sa mi se vopseasca juma de masina... a tras ala de mine ca gata suporta ei tot setul-2 butuci+portbagaj_contact-, dar io nu si nu... asa ca a doua zi am fost cu masina la constatare... in loc de 900 mii lei pentru un set de butuce au plati vopsit juma de matiz, 26.000.000 lei la radacini giurgiului... masina avea puncte se vopsea sarita-doar vopsea,nu si grundul- m-au pus sa stau cu degetul pe usi si aripi la poza ca nu se vedea nimic... apoi am renuntal la asirom... meritau...
matiz e/ac rosu super 18.12.2003 - B-03-JOF
cee'd city 1.4 gsl so red 30.12.2008 - B-05-JOF
sica: http://picasaweb.google.ro/gabi.morariu/Sica#

gabz
wiiiiiii
Posts: 269
Joined: 12 Nov 2007, 00:47
Auto:
Location: Craiova

Re: vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Post by gabz »

din pacate nu eu am ales sa dea in mine unul cu asirom. putea fi mai rau: sa aiba asigurare la carpatica!

oricum, a trecut, dupa o luna jumate am avutt masina din nou pt 2-3 zile, pt ca mirificii nostri angajati ai oz marathon craiova nu s-au gandit sa desfaca si cutia de viteze in luna asta jumate sa verifice oare de ce scartaie ambreiajul, desi il unsesera de repetate ori si le spusesem la intrarea in service de problema cu ambreiajul. azi mi-au desfacut cutia de viteza si au constat un rulment uzat. mai stau inca o saptamana - doua cu masina demontata pana imi vine alt rulment. dar asta e alta treaba, dupa ce ma mai linistesc o sa postez parerile si pataniile mele in sectiunea de dealeri. #-o
_____________
1.4 GSL Best- Kompass Blue-nici un optional, ca doar am primit-o in 2 saptamani :p

mortymer
Posts: 477
Joined: 04 Jun 2008, 20:18
Auto: kia cee'd 2009
Location: Mainz / Bucuresti

Re: vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Post by mortymer »

la mine era pe casco... butuc deteriorat in urma unei incercari de patrundere prin Iefractie, in bietul matiz... :D
matiz e/ac rosu super 18.12.2003 - B-03-JOF
cee'd city 1.4 gsl so red 30.12.2008 - B-05-JOF
sica: http://picasaweb.google.ro/gabi.morariu/Sica#

aeon
Posts: 908
Joined: 06 Jul 2008, 21:52
Auto:
Location: Galati
Contact:

Re: vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Post by aeon »

era incepator(amator)...oricine a condus tico sau matiz stie ce inseamna rigla ca fiind cheie de rezerva
Hit The Road ODO 56k+, 1.4 best Abyss Blue, 6.03.2008
Image
ImageImageImageImage

gabz
wiiiiiii
Posts: 269
Joined: 12 Nov 2007, 00:47
Auto:
Location: Craiova

Re: vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Post by gabz »

si daca nu ai rigla merge si o bucata de parchet laminat :)

been there, done that!
_____________
1.4 GSL Best- Kompass Blue-nici un optional, ca doar am primit-o in 2 saptamani :p

mortymer
Posts: 477
Joined: 04 Jun 2008, 20:18
Auto: kia cee'd 2009
Location: Mainz / Bucuresti

Re: vand butuc nou usa stanga kia cee'd- 100 ron

Post by mortymer »

aeon wrote:era incepator(amator)...oricine a condus tico sau matiz stie ce inseamna rigla ca fiind cheie de rezerva
pai el nu conducea, el doar fura din ele... nici macar nu a furan ceva... probabil a aaparut vreun trecator si s-a speriat...
matiz e/ac rosu super 18.12.2003 - B-03-JOF
cee'd city 1.4 gsl so red 30.12.2008 - B-05-JOF
sica: http://picasaweb.google.ro/gabi.morariu/Sica#

Post Reply

Return to “Bazar”