Kia Sportage MY22/MY23 - auxiliare: telescoape capota, raft cotiera, covorase cauciuc diverse locatii

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
BlueOne
Posts: 55
Joined: 15 May 2022, 02:10
Auto: -
Location: Romania

Kia Sportage MY22/MY23 - auxiliare: telescoape capota, raft cotiera, covorase cauciuc diverse locatii

Post by BlueOne »

Salut!
In asteptarea masinii comandate, o Kia Sportage MY22, am comandat in avans (si constiincios) diverse produse. Datorita anularii comenzii de catre fabrica, am ramas cu acest auxiliare pe care le vand cu mare drag la pretul de achizitie. Mentionez ca ele au ramas in ambalajele originale si vin insotite de factura cu care le-am cumparat (in EUR / costul include si pretul de transport, calculat in RON la cursul BNR: 4.9 ron/eur).

Pentru simplificare, atasez poza cu produsele, o scurta descriere cat si link-urile de unde pot fi comandate ulterior in cazul in care vor fi mai multi doritori sau pentru mai multe informatii.

Va rog mesaj in privat pentru comanda si detalii livrare.

Livrare:
- personal, oricand, in Brasov
- prin curier rapid in toata tara
- personal, in Bucuresti, in 16-17 Noiembrie

Produse:

1. Telescoape capota motor, tip normal Black
Pret factura: 39,59 eur / 194 ron
Link: https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 1802ubs9oH

2. Raft depozitare cotiera
Pret factura: 13,59 eur / 67 ron
Link: https://www.aliexpress.com/item/1005003 ... 1802ubs9oH

3. Covorase cauciuc pentru diverse locatii (inlatura zgomotele produse de vibratii)
Pret factura: 25,61 eur / 125 ron
Link: https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 1802ubs9oH

Kia Sportage aux.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Man0204
Posts: 44
Joined: 19 Jan 2015, 08:47
Auto: Sportage PHEV GT Line
Location: Bucharest

Re: Kia Sportage MY22/MY23 - auxiliare: telescoape capota, raft cotiera, covorase cauciuc diverse locatii

Post by Man0204 »

Salut! Sunt interesat de produsele cu numarul 2 si 3, sambata viitoare am drum in brasov, daca inca mai este valabil si poti astepta, as prefera sa ne vedem atunci :)

BlueOne
Posts: 55
Joined: 15 May 2022, 02:10
Auto: -
Location: Romania

Re: Kia Sportage MY22/MY23 - auxiliare: telescoape capota, raft cotiera, covorase cauciuc diverse locatii

Post by BlueOne »

Ok. O sa blochez/rezerv produsele in functie de mesajele primite. Momentan raftul pentru cotiera si covorasele de cauciuc (prod. 2 si 3) sunt rezervate pentru Man0204. A fost primul care mi-a dat mesaj.

Telescoapele sunt inca disponibile in acest moment.

Post Reply

Return to “Bazar”