Vand Kia Ceed red mars 1,4 l/109Cp benzina

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Marenka
Posts: 6
Joined: 23 Feb 2020, 14:50
Auto: Skoda Superb 1,8 TSI-160cp
Location: Otopeni

Vand Kia Ceed red mars 1,4 l/109Cp benzina

Post by Marenka »

IMG_0482.JPG
IMG_0493.JPG
IMG_0489.JPG
IMG_0488.JPG
IMG_0484.JPG
Pentru ca mi s-a marit "parcul auto" cu o Skoda Superb, m-am decis sa vand ceed-ul. Sunt unic proprietar, am cumparat-o in aug. 2007 de la reprezentanta din Galati si acum are 101200Km. Fata de modelul de baza, are urmatoarele optionale : jenti din aluminiu pe 16", scaune incalzite fata, volan reglabil, scaunul soferului reglabil si pe inaltime si lombar, tetiere active fata, cotiera centrala cu doua spatii de depozitare, volan si schimbator piele sintetica, faruri de ceata si in fata. Nu a fost implicata in niciun accident si-i in stare perfecta de functionare. Consumabile schimbate recent, baterie, discuri si placute de frana schimbate in 1019. ITP valabil pana in 2021. Ofer si setul de cauciucuri de iarna montate pe jenti tot din aluminiu. Pret: 3500E.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Marenka
Posts: 6
Joined: 23 Feb 2020, 14:50
Auto: Skoda Superb 1,8 TSI-160cp
Location: Otopeni

Re: Vand Kia Ceed red mars 1,4 l/109Cp benzina

Post by Marenka »

Gata, nu mai e valabil.

Post Reply

Return to “Bazar”