Vand Kia Sportage 1,6 GDI 2WD 2013 104k km

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
fabian.milea
Posts: 43
Joined: 20 Nov 2017, 22:46
Auto: Kia Sportage 3
Location: Sibiu

Vand Kia Sportage 1,6 GDI 2WD 2013 104k km

Post by fabian.milea »

Buna ziua,
Pentru ca ne-am cumparat o rulota avem nevoie de o masina mai mare pentru tractarea acesteia, trebuie sa vand Sportage-ul nostru, si imi este foarte greu sa ma despart de el...

Masina este in stare foarte buna si mai are garantie pana in Octobrie 2020. Am trecut cu putin peste 100000 de km, am schimbata placutele de frana fata si spate si discurile pe spate, bateria este schimbata de 1an, am doua seturi de roti cu jante de aliaj, vara si iarna, cauciucuri de iarna in stare foarte buna, cele de vara sunt in stare buna... Am montat un carlig de tractare demontabil cu instalatie cu 13 pini, folosit pentru suport de biciclete, bare transversale aluminiu originale KIA... Pe usa pasagerului este o zgarietura si la bara fata sunt doua zgarieturi...

Detalii se gasesc in anuntul: https://www.autovit.ro/anunt/kia-sporta ... sPreview=1

fabian.milea
Posts: 43
Joined: 20 Nov 2017, 22:46
Auto: Kia Sportage 3
Location: Sibiu

Re: Vand Kia Sportage 1,6 GDI 2WD 2013 104k km

Post by fabian.milea »

Vandut

Post Reply

Return to “Bazar”