Vand radio-cd-mp3 cu BT Kia Ceed JD, nou !

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Fratello
Posts: 237
Joined: 17 Dec 2017, 10:08
Auto: Ceed SW 1.4GSL
Location: Ploiesti

Vand radio-cd-mp3 cu BT Kia Ceed JD, nou !

Post by Fratello »

Vand radio-cd-ul echipare oem Kia Ceed JD, nou. Se vinde impreuna cu rama aferenta, noua si ea. Playerul se poate vinde separat de rama, rama nu se vinde separat. Pret : 300 lei
Am si radio-cd cu touch screen color (4,3") cu intrare video (pt camera marsarier), cu rama aferenta. Playerul se poate vinde separat de rama, rama nu se vinde separat. Pret : 600 lei.
Vedeti si celalalt anunt al meu, cu o camera de marsarier HD, dedicata Kia Ceed JD SW.
Multumesc pentru atentie.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Fratello
Posts: 237
Joined: 17 Dec 2017, 10:08
Auto: Ceed SW 1.4GSL
Location: Ploiesti

Re: Vand radio-cd-mp3 cu BT Kia Ceed JD, nou !

Post by Fratello »

Playerul cu touch screen rezervat.

Fratello
Posts: 237
Joined: 17 Dec 2017, 10:08
Auto: Ceed SW 1.4GSL
Location: Ploiesti

Re: Vand radio-cd-mp3 cu BT Kia Ceed JD, nou !

Post by Fratello »

Playerul color are un nou proprietar ; sa-l foloseasca cu placere !
Ramane valabil anuntul pentru playerul monocrom.

Fratello
Posts: 237
Joined: 17 Dec 2017, 10:08
Auto: Ceed SW 1.4GSL
Location: Ploiesti

Re: Vand radio-cd-mp3 cu BT Kia Ceed JD, nou !

Post by Fratello »

Se poate inchide acest topic. Ramane valabila doar camera de marsarier (vedeti celalalt anunt al meu). Multumesc !

Post Reply

Return to “Bazar”