Cumpar Kia Ceed 1.4

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
ursul_bipolar
Posts: 3
Joined: 20 Mar 2017, 11:29
Auto: mitsubishi

Cumpar Kia Ceed 1.4

Post by ursul_bipolar »

Salutare,

Sunt interesat de achizitia unui Ceed an 2008-2009 sau mai nou pentru o cunostinta.
Masina va fi folosita cel putin 7-8 ani de aceea as vrea sa fie cat mai ingrijita.

Cerintele:

1. km - sub 100k;
2. estetic - fara zgarieturi sau lovituri, fara rugina, interiorul sa nu fie zgariat, murdar, cu butoane care nu functioneaza sau led-uri din bord scoase;
3. sa nu fi fost implicata in accidente;
4. motorizarea 1.4 109CP;
5. carte service + contact service unde s-a facut mentenanta masinii;
6. de preferat ofertele sa vina din partea oamenilor seriosi (exclus samsari), din principiu evit sa dau banii samsarilor;

Buget 5000-5500 euro.

Astept ofertele voastre.

Multumesc!

iulian11
Posts: 11
Joined: 14 Jul 2013, 08:04
Auto: Ceed HB 2009 1.4 109
Location: Brasov

Re: Cumpar Kia Ceed 1.4

Post by iulian11 »

Salut,

Acum am pus un anunt despre masina mea care este de vanzare. Daca sunteti interesat vorbim in privat.

O zi frumoasa,
Iulian

Post Reply

Return to “Bazar”