Vand set jante aliaj noi, 16 inch, compatibile cu Ceed 2012+

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
tiberiu
Posts: 2
Joined: 14 Jul 2013, 23:56
Auto: Skoda

Vand set jante aliaj noi, 16 inch, compatibile cu Ceed 2012+

Post by tiberiu »

Vand 4 bucati jante aliaj 16 inch noi, compatibile cu Kia Ceed (modelul 2012+) si Sportage cu urmatoarele caracteristici: 16 x 6 ½ J, 5x114,3, gaura centrala 60.1 mm, ET 45. Jantele sunt produse pentru Toyota.
Jantele au fost achizitionate pentru a realiza un set complet de roti de vara pentru masina personala, insa intre timp am renuntat la idee si am trecut pe all season.
Pretul celor 4 jante este 1350 RON.
Contact pe mesaj privat, anuntul este valabil doar pe forumuri.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

tiberiu
Posts: 2
Joined: 14 Jul 2013, 23:56
Auto: Skoda

Re: Vand set jante aliaj noi, 16 inch, compatibile cu Ceed 2

Post by tiberiu »

Rog un moderator sa stearga topicul, jantele nu se potrivesc la Kia intrucat au gaura centrala prea mica.

Imi cer scuze!

Post Reply

Return to “Bazar”