Set de 4 roti complete R16: Jante aliaj + anvelope 205 55 16

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Mgla
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2016, 20:58
Auto: mgla

Set de 4 roti complete R16: Jante aliaj + anvelope 205 55 16

Post by Mgla »

VALABIL doar cu predare personala,in Bucuresti,Zona Titan.

Pretul este per set de 4 roti, inclusiv anvelopele

Jantele si anvelopele sunt cumparate de mine in 2014,detin factura pt setul complet,pretul a fost 2200 lei.
Sunt inscriptionate M+S
Nu sunt sudate,strambe sau crapate...2-3 zgarierturi fine pe marginea a 2 jante.
Au stat doar pe masina mea,KIa Pro_ceed,inca din august 2014 de cand le-am cumparat,anvelopele fiind ALL SEASONS...merg bine iarna.
Anvelopele sunt marca Matador ,DOT 2014, avand cele de pe fata 5 mm profil.
Cele de pe spate au 6-7 mm profil,dupa cum stiti se uzeaza mai mult cele de pe fata.
Am luat o groapa iarna trecuta si una dintre jante s-a fisurat,asa ca am fost nevoit sa cumpar o alta.De aceea am facut 2 poze cu jantele,una de departe,la una am dat crop pt a se vedea diferenta dintre cele 2 de pe partea dreapta,diferenta aproape insesizabila.
Practic sunt 3 jante de un fel si a 4-a,pe dreapta spate(vezi pozele) de la Dezent,insa dupa cum vedeti,sunt 95% identice.
SIngurul unghi din care se vede putin diferenta,este acela cand privesti de-alungul masinii,stand in spatele ei usor lateral,langa stop.

Telefon 0726.729.449

Jantele merg montate asa cum sunt,fara alte inele de centrare,pe KIA Ceed si ProCeed,cum am eu.
Merg si pe Hyundai,Mazda,etc..dar cu inele de centrare(presupun)
Daca le puneti pe cele de la spate pe fata si invers,inca 20.000 km mai merg lejer,intrucat eu am parcurs cca 21.000 km cu ele.
Mentionez ca se vand doar set si fara prezoane,intrucat fiecare avem deja prezoanele masinii.
Pt alte detalii ma puteti suna.
PRET FIX.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Mgla
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2016, 20:58
Auto: mgla

Re: Set de 4 roti complete R16: Jante aliaj + anvelope 205 5

Post by Mgla »

Imi cer mii de scuze...am uitat sa postez pretul :(

650 lei fix,setul complet.

Mgla
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2016, 20:58
Auto: mgla

Re: Set de 4 roti complete R16: Jante aliaj + anvelope 205 5

Post by Mgla »

Sunt rezervate pana maine seara,m-a sunat cineva acum 2 ore.

Mgla
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2016, 20:58
Auto: mgla

Re: Set de 4 roti complete R16: Jante aliaj + anvelope 205 5

Post by Mgla »

Revin la vanzare,am atasat si o poza noua,cu una dintre cele 3 jante identice,alaturi de cea de-a 4-a,cea care difera.Astfel puteti vedea exact care este diferenta dintre ele.
Jantele merg puse pe kia ceed/pro ceed,avand deja inelele de centrare potrivite.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Mgla
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2016, 20:58
Auto: mgla

Re: Set de 4 roti complete R16: Jante aliaj + anvelope 205 5

Post by Mgla »

Se poate inchide,le-am vandut pe un site de anunturi.
Multumesc pt gazduire !

Post Reply

Return to “Bazar”