vand pe 3 beri...

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
xtm125
Posts: 41
Joined: 26 Nov 2014, 23:49
Auto: kia ceed 1.6

vand pe 3 beri...

Post by xtm125 »

Se vand 2 bucati de aparatori fata+spate, partea dreata pentru kia proceed, cost total 3 beri Efes.
Se vinde un adaptor kia pentru Iphone. Adaptorul este nou, pe o intrare are mufele de usb si jack-ul de casti iar cealalata intrare pt iphone. Cost total 3 beri Efes.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

zgoby
Posts: 44
Joined: 07 Nov 2008, 17:07
Auto:

Re: vand pe 3 beri...

Post by zgoby »

M-ar interesa baveta de noroi spate dreapta, dar pentru Ceed 2008. Ai idee dacă e aceeași ca și la Proceed? Codul piesei de la Ceed e 868421H000.

merme
Posts: 7
Joined: 27 Dec 2015, 21:17
Auto: Cee'd
Location: P'aci

Re: vand pe 3 beri...

Post by merme »

Salut!

Ma intereseaza pe mine adaptorul iPhone. Ai idee daca in timp ce e conectat alimenteaza si telefonul? Da-mi un PM cu nr. de telefon.

Multumesc

xtm125
Posts: 41
Joined: 26 Nov 2014, 23:49
Auto: kia ceed 1.6

Re: vand pe 3 beri...

Post by xtm125 »

In urma intalnirii cu merme, dupa ce am probat adaptorul pt iphone si am ca nu se potriveste din cauza mufei usb. Se pare ca se potriveste doar pentru mufele usb dupa 2009.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: vand pe 3 beri...

Post by Ogy »

....si la cele echipate cu aceasta optiune (inainte de 2009 si dupa). Se poate rezolva cu o extindere usb si jack.

xtm125
Posts: 41
Joined: 26 Nov 2014, 23:49
Auto: kia ceed 1.6

Re: vand pe 3 beri...

Post by xtm125 »

Se reduce pretul la o strangere de mana. Poate cineva chiar are nevoie de ele...

Nicu1976
Posts: 6
Joined: 25 May 2011, 15:35
Auto:

Re: vand pe 3 beri...

Post by Nicu1976 »

Ti-am trimis mesaj, acum am vazut ca este pro ceed, eu am kia ceed, sti cumva daca se potrivesc aparatorile ?

Post Reply

Return to “Bazar”