Vand Player original Kia Ceed Facelift

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
User avatar
Minu
Posts: 926
Joined: 26 Sep 2009, 13:30
Auto: Kia Ceed GT MY23
Location: Ploiesti

Vand Player original Kia Ceed Facelift

Post by Minu »

Vand Player original Kia Ceed Facelift, playerul arata 10/10 si functioneaza la fel, motivul vanzarii fiind achizitionarea unei unitati cu android, asa ca sta pe "bara" degeaba.Ce nu am la el sunt acele prinderi metalice dintre player si cadrul bordului, insa le puteti lua de pe vechea unitate (e excelent pentru cei care aveti probleme cu actuala unitate).Poze pot pune la cerere, dar cum am zis, arata si functioneaza impecabil.
Pret 100E negociabil.
Contact: 0720033376 Cosmin.
***Ceed GT MY23 Blue Flame
***Yamaha Tracer 9GT MY23

User avatar
Minu
Posts: 926
Joined: 26 Sep 2009, 13:30
Auto: Kia Ceed GT MY23
Location: Ploiesti

Re: Vand Player original Kia Ceed Facelift

Post by Minu »

Sunt interesat si de schimburi, dar doar cu bare transversale pentru Proceed 2007-2012 si suporti de bicicleta.
***Ceed GT MY23 Blue Flame
***Yamaha Tracer 9GT MY23

User avatar
Minu
Posts: 926
Joined: 26 Sep 2009, 13:30
Auto: Kia Ceed GT MY23
Location: Ploiesti

Re: Vand Player original Kia Ceed Facelift

Post by Minu »

Valabil, sta degeaba.
***Ceed GT MY23 Blue Flame
***Yamaha Tracer 9GT MY23

Post Reply

Return to “Bazar”