Cumpar Kia Pro Ceed - isi vinde cineva masina?

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
allin9003
Posts: 1
Joined: 19 Mar 2016, 19:33
Auto: Kia Pro'Ceed 1.4 GSL City

Cumpar Kia Pro Ceed - isi vinde cineva masina?

Post by allin9003 »

Salut,

Dupa cum probabil v-ati dat seama din titlu doresc sa imi achizionez o Kia Pro Ceed, an 2008-2010,
eventual sub 100 000 km (nu e criteriu obligatoriu) in stare buna si cu istoric verificabil.
Am inceput cautarile in urma cu aprox 3 saptamani si eram setat pe un Opel Astra H GTC, cand am
dat intamplator peste un anunt pt un Pro Ceed. Am fost sa vad masina si a fost dragoste la prima vedere.
Asa ca am inceput sa mai caut si pana acum nu am rezolvat nimic. Sunt destul de rabdator dar parca
totusi as vrea sa imi gasesc o masina cat mai curand,motiv pt care imi incerc norocul si aici.
Momentan detin un Fiat Bravo din 2001, poate e cineva interesat si de un posibil schimb, cu o foarte
mare diferenta din partea mea bineinteles.

Asadar, exista vreun membru al forum-ului care are o astfel de masina la vanzare?

Return to “Bazar”