COLORIX

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
colorix
Posts: 19
Joined: 06 Apr 2014, 22:22
Auto: kia

Accesorii intretinere auto

Post by colorix »

Produse detailing auto,intretinere auto,kit-uri,consumabile vopsitorie, urmeaza si o gama larga de piese auto!
In comanda specificati CODUL: KIA3RX si ve ti beneficia de o reducere de 10%!
*Nu fac obiectul reducerii produsele deja aflate in alte promotii!
Lista produse
Www.MmaCarConcept.com

colorix
Posts: 19
Joined: 06 Apr 2014, 22:22
Auto: kia

Automotive Ghencea

Post by colorix »

Va asteptam pe Prelungirea Ghencea Nr.21 pentru a cumpara produsele pentru intretinerea autoturismului D-voastra,piese auto la comanda(posibilitate de montaj-service rapid),vopsea auto,asigurari auto etc
Nu ezitati sa cereti o oferta de pret pentru piese auto pe WHATSUP la Nr.de Tel : 0722.853.342 sau chiar pe forum
Va stam la dispozitie pentru intrebari referioare la produsele noastre
Cosmetica auto : MA FRA si Meguiar`s
Piese auto : OE si Aftermarket si o gama foarte diversifica de uleiuri pe baza de comanda si posiobilitatea montajului pieselor
Asigurari auto : nu ezitati sa ne contactati pentru o oferta de pret
Tel si WHATSUP 0722.853.342
e-mail: vanzari@automotiveghencea.ro
www.automotiveghencea.ro
Adresa : Str.Prelungirea Ghencea Nr.21 Sector 6

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: COLORIX

Post by zaboss »

Am și eu o curiozitate, ce e aia WhatsUP?
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Re: COLORIX

Post by stenso »

Este o aplicatie care iti permite pe nr respectiv de mobil sa comunici gratis voce si sms. Trebuie sa ai doar conexiune de internet. Ps este de cel putin 4-5 ani si eu o folosesc cu succes.

User avatar
Caralumba
Posts: 725
Joined: 18 Aug 2012, 04:37
Auto: Cee'd 1,4 BEST GSL,Piston Grey
Location: Bucuresti

Re: COLORIX

Post by Caralumba »

@stenso : aia pe care o folosesti tu este WhatsApp, cred ca WHATSUP poate fi asta : https://www.youtube.com/watch?v=Qls9jUK9s3w (dintre multe altele). :lol:
Fair day, be well !
Image

colorix
Posts: 19
Joined: 06 Apr 2014, 22:22
Auto: kia

Re: COLORIX

Post by colorix »

1-0...scuzele mele...important e ca s a inteles despre ce este vb...ne gasiti pe Whatsapp:)
O zi frumoasa

User avatar
Caralumba
Posts: 725
Joined: 18 Aug 2012, 04:37
Auto: Cee'd 1,4 BEST GSL,Piston Grey
Location: Bucuresti

Re: COLORIX

Post by Caralumba »

PDT_Armataz_02_43
Fair day, be well !
Image

colorix
Posts: 19
Joined: 06 Apr 2014, 22:22
Auto: kia

Re: COLORIX

Post by colorix »

d05_w.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: COLORIX

Post by zaboss »

Care e la voi cursul RON-leu?
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

colorix
Posts: 19
Joined: 06 Apr 2014, 22:22
Auto: kia

Re: COLORIX

Post by colorix »

Ar prinde bine si traducerea...imi pare sincer rau dar nu am prins ideea:(

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: COLORIX

Post by zaboss »

Păi, în România, moneda națională este leul, cu subdiviziunea banul, de aia întrebam câți lei înseamnă 400 ron, care nu știu a cărui stat este moneda.
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

colorix
Posts: 19
Joined: 06 Apr 2014, 22:22
Auto: kia

Re: COLORIX

Post by colorix »

De cand s-au mai taiat din zero-uri s-a modificat putin,si acum ca nu mai sunt atatea "0" moneda a inceput sa se numeasca RON,sa nu fie cu suparare dar mai nou se pronunta si ron la fel de corect
O zi buna si multumim pentru atentionare
Curs RON-LEU valabil incepand cu data de astazi,12.03.2016 orele 14:45 este 1:1

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: COLORIX

Post by zaboss »

Eu zic că, mai înainte să te oftici pe mine, dacă tot spamezi forumul acesta (și altele), mai bine ai ruga pe cineva să vă corecteze textele de pe site (și din anunțuri) că sunt pline de greșeli, și, poate, deși e probabil prea mult, să vă facă cineva o temă la site mai aproape de zilele noastre, nu de acum 10 ani, când ROL devenea RON...
Da, sigur, e lumea rea și persecută tinerii întreprinzători.
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

colorix
Posts: 19
Joined: 06 Apr 2014, 22:22
Auto: kia

Re: COLORIX

Post by colorix »

Nu s-a ofticat nimeni pe nimeni,rautaciosi putem fi cu totii,site-ul urmeaza a fi si el pus la punct,totul se face incetul cu incetul,si daca mai exista greseli,ne cerem scuze.
Daca sunteti interesat de produsele noastre va asteptam drag sa va raspundem la orice intrebare,altfel daca doar doriti sa dati cu pietre,va rugam sa incercati sa evitati post-ul nostru,va multumim pentru atentionarile aduse si va asiguram ca vom tine cont de ele pe viitor.
multumim

Post Reply

Return to “Bazar”