Flanse de la 5x139,7 la 5x112 pentru Kia Sorento

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Mike Kantin
Posts: 1
Joined: 20 Nov 2013, 01:22
Auto: Kia Sorento

Flanse de la 5x139,7 la 5x112 pentru Kia Sorento

Post by Mike Kantin »

Am la vanzare pentru cei interesati de trecerea de la 5x139,7,4 flanse de aluminiu de 0,25, specifice pentru modelele Kia Sorento 2003-2007 , la dimensiunea 5x112 specifice masinilor germane, VW , Audi, Porsche.Pretul de vanzare este de 200 de euro, cu livrare oriunde in tara.Flansele au fost pe masina mea, pe perioada de o luna de zile,exista si poze cu jantele de rs 8 Audi, montate pe masina.Va pot spune ca experienta a fost deosebita, stabilitate mai buna, si avantajul de a gasi jante cu modele si preturi mult mai avantajoase.Daca sant intrebari sau amatori pentru asa ceva, va stau la dispozitie,Mike.

Return to “Bazar”