De vanzare KIA Ceed FL 1.6 CRDI

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Mihai-Alexandru
Posts: 245
Joined: 17 May 2011, 12:11
Auto:
Location: Baia Mare

De vanzare KIA Ceed FL 1.6 CRDI

Post by Mihai-Alexandru »

Avem la vanzare 1 autoturism KIA Ceed FL 1,6 L CRDI 115 CP , transmisie 6+1 , culoare 9Q Pewter Beige , an fabricatie 2010, inmatriculat in 21.09.2010, taxa de poluare / timbru verde platita si nerecuperata , achizitionata din Romania .
Rulaj foarte mic ( aprox 40.000 km ) garantie integrala ramasa pana in Septembrie 2017 sau + 110.000 km . Istoric de service complet, 2 revizii efectuate .
Se accepta orice test , anuntul este si pe Autovit unde am indicat si seria de sasiu pt cei care vor sa verifice autoturismul in retea .

Pretul este 7.800 Euro , vanzator persoana fizica . Se ofera inclusiv 4 roti complete de iarna .

Versiunea este BEST si a fost achizitionata / servisata la Kia Baia Mare . Deasemenea aceasta este si locatia autoturismului .

Pretul de nou a fost 14.850 Euro iar farurile Xenon au fost oferite din partea dealer-ului la achizitie .
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
[b]KIA Cee'd FL. 1.4 90 CP Infra Red [/b]

User avatar
clrandrei
Posts: 556
Joined: 10 Apr 2011, 19:33
Auto:

Re: De vanzare KIA Ceed FL 1.6 CRDI

Post by clrandrei »

Arata f bine, aceasi culoare am si eu doar ca e 1.6 benzina si full

Sunt curios daca ai reusit banii astia pe ea.

Mi se pare un pret foarte bun, chiar si cu 8000 o dadeai, doar rabdare
B-812-ANW - Virginia :)
Kia Cee'd 1.6 CVVT 126CP
An fabricatie: 2010 Iunie - 47.000km
[url=https://picasaweb.google.com/Andreicalarasanu/Virginia06012013]Virginia's Pics[/url]
Working: [url=http://premiotravel.com/ro/]www.premiotravel.ro[/url]

mikey_VS
Posts: 200
Joined: 22 Apr 2008, 19:13
Auto:
Location: in principiu din BN

Re: De vanzare KIA Ceed FL 1.6 CRDI

Post by mikey_VS »

Doar de curiozitate, doua intrebari:
- modelul FL avea ESP in varianta BEST?
- cheia acestui model este aceeasi cheie simpla pe care o aveam pe BEST-ul din 2007?
Si, ca sa ramanem on-topic, a treia intrebare: s-a vandut masina?
cee'd 1.4 sw, best in pearl black!

mdr_mirel
Posts: 251
Joined: 30 Sep 2009, 23:57
Auto: Kia pro ceed fl 1.6 diesel
Location: Bucuresti

Re: De vanzare KIA Ceed FL 1.6 CRDI

Post by mdr_mirel »

mikey_VS wrote:Doar de curiozitate, doua intrebari:
- modelul FL avea ESP in varianta BEST?
- cheia acestui model este aceeasi cheie simpla pe care o aveam pe BEST-ul din 2007?
Si, ca sa ramanem on-topic, a treia intrebare: s-a vandut masina?

Iti raspund eu la primele doua intrebari,deoarece detin o Kia pro ceed fl 2010 :
-modelul Fl nu are Esp in varianta Best (poate doar ca obtiune se putea pune)
-cheia la Fl varianta Best este cheie tip briceag (ambele chei sunt tip briceag)
Kia pro_ceed Facelift 2010 ,1.6 CRDI 115 cp,6MT,Cassa white,143 000 km.

mikey_VS
Posts: 200
Joined: 22 Apr 2008, 19:13
Auto:
Location: in principiu din BN

Re: De vanzare KIA Ceed FL 1.6 CRDI

Post by mikey_VS »

Multumesc, mdr_mirel, pentru raspunsul tau. Cred ca - atunci cand s-a lansat FL, stiam care sunt diferentele de dotare fata de modelul initial. A trecut ceva vreme si, intre timp a aparut noul cee'd - cu alte dotari si specificatii... cine le mai tine minte pe toate :roll: ?
Referitor la cheie - esti sigur ca este briceag si la cee'd-ul hatchback sau sw (Best FL)? Nu se poate sa fie doar apanajul pro-cee'd-ului - care, fiind "rebelul" familiei, poate ca primit ceva gadgeturi in plus care sa se potriveasca cu o masina mai diferita?
Inca o data, multumesc! :wink:
cee'd 1.4 sw, best in pearl black!

mdr_mirel
Posts: 251
Joined: 30 Sep 2009, 23:57
Auto: Kia pro ceed fl 1.6 diesel
Location: Bucuresti

Re: De vanzare KIA Ceed FL 1.6 CRDI

Post by mdr_mirel »

mikey_VS wrote:Multumesc, mdr_mirel, pentru raspunsul tau. Cred ca - atunci cand s-a lansat FL, stiam care sunt diferentele de dotare fata de modelul initial. A trecut ceva vreme si, intre timp a aparut noul cee'd - cu alte dotari si specificatii... cine le mai tine minte pe toate :roll: ?
Referitor la cheie - esti sigur ca este briceag si la cee'd-ul hatchback sau sw (Best FL)? Nu se poate sa fie doar apanajul pro-cee'd-ului - care, fiind "rebelul" familiei, poate ca primit ceva gadgeturi in plus care sa se potriveasca cu o masina mai diferita?
Inca o data, multumesc! :wink:
Cred ca la toate modelele Fl din gama ceed cheia e tip briceag.La Fl echiparea Best mai are in plus fata de versiunea pre Fl proiectoare ceata ,reglaj scaune pe inaltime ,butonul trip este mutat pe volan ,cutie in 6 trepte etc.
Kia pro_ceed Facelift 2010 ,1.6 CRDI 115 cp,6MT,Cassa white,143 000 km.

Post Reply

Return to “Bazar”