De vanzare KIA Cee'd 1.6 DSL HP STYLE 2009

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Mihai-Alexandru
Posts: 245
Joined: 17 May 2011, 12:11
Auto:
Location: Baia Mare

De vanzare KIA Cee'd 1.6 DSL HP STYLE 2009

Post by Mihai-Alexandru »

Avem la vanzare un autoturism KIA Cee'd 1.6 DSL HP STYLE 2009 ; autoturismul apartine unei Persoane fizice , km cca 42.000 reali / verificabili, service numai la reprezentante Kia ( total 5 intrari , 4 la service Kia Baia Mare, 1 intrare la Kia Brasov )
Ultima revizie efectuata in urma cu 1 saptamana , schimbat inclusiv filtru combustibil .
Garantie 7 ani ( 5 + 2 ) incepand cu 16.07.2009 !

http://cautare.mobile.ro/automobile-anu ... geNumber=1

Motivul vanzarii : autoturismul nu mai este folosit zilnic, de aici se justifica si km putini .
Proprietar : o familie de nota 10 din Bistrita Nasaud . Achizitia autoturismului a fost in 16.07.2009 de la Estautoland Bistrita .

Observatie : nu am mai avut vreodata la vanzare un autoturism atat de bine intretinut...
Istoric complet, carnet de service....NICI O REMARCA !

ITP efectuat in 12.06 .

Autoturismul este in custodia noastra, Autodox KIA Baia Mare.
Mi-ar face placere ca acest autoturism sa ajunga in proprietatea unui fan Kia , este o configuratie deosebita .
[b]KIA Cee'd FL. 1.4 90 CP Infra Red [/b]

Mihai-Alexandru
Posts: 245
Joined: 17 May 2011, 12:11
Auto:
Location: Baia Mare

Re: De vanzare KIA Cee'd 1.6 DSL HP STYLE 2009

Post by Mihai-Alexandru »

S-a vandut autoturismul ! Topic inchis .
[b]KIA Cee'd FL. 1.4 90 CP Infra Red [/b]

Post Reply

Return to “Bazar”