vand cauciucuri sportage + sistem audio oem

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
bertone
Posts: 38
Joined: 06 Jun 2010, 08:34
Auto:

vand cauciucuri sportage + sistem audio oem

Post by bertone »

cum zice si anuntul vand urmatoarele:

1. cauciucuri 235/60 R16 Kumho Solus KH15 din echiparea originala. Rulajul este de aprox. 40.000 de km. Au fost schimbate intre ele, pe punti, asa cum zice cartea tehnica a masinii. Restul de uzura este de minim 5-6 mm, ceea ce inseamna ca mai pot fi folosite 1 an calendaristic fara probleme. Eu le-am tinut doar vara si le tineam si sezonul asta, insa am prins un Tucson dat inapoi la leasing cu cauciucuri de iarna + kumho de vara, din 2010 si am facut o combinatie si am "convins" persoana respectiva sa-mi vanda mie kumho pt masina mea. Acesta e motivul vanzarii.
Pretul este de 200 lei/4 buc foarte rapid


2. Sistem audio oem compus din :
a) Head Unit - Asta din echiparea originala ar fi Philips, este 4X50W si pe langa radio si cd cu mp3 mai are si carkit cu bluetooth si microfon. Se poate vb atat la telefon cat si asculta muzica din telefon prin intermediul bluetooth-ului. Principiul este simplu, se pot imperechea pana la 2 modele diferite de telefon si de cate ori te sui in masina, telefonul se conecteaza singur si trece automat pe modul carkit. Eu am avut atat un E61 cat si un HTC care erau perfect compatibile.
Pret 100 de euro

b) Boxele originale ale masinii: 4 difuzoare de 17 cm + 2 tweetere in usile din fata. Nu scrie nimic pe ele, sunt originale kia cu mufele oem tot....
Pret : 200 lei/4 boxe+tweetere


Revin cu poze zilele urmatoare
Date de contact : aici pe pm sau la alinradumarius@yahoo.com

bertone
Posts: 38
Joined: 06 Jun 2010, 08:34
Auto:

Re: vand cauciucuri sportage + sistem audio oem

Post by bertone »

Revin cu poze pt head-unit si cateva completari

1. pt modelele compatibile, nu necesita rama adaptoare
2. conform instructiunilor firmei Metra care mi-a livrat rama adaptoare pt Pionner-ul 2DIN, care-l am acum pe masina, echipamentul original de pe Kia ar fi Philips, insa nu scrie nimic pe eticheta, in afara de Kia
3. puterea e 45W x 4 ch
4. odata cu aparatul se dau si mufele originale kia, care ar trebui sa se potriveasca fara nici o alta improvozatie cu cele de pe masina
5. aparatul nu prezinta nici o urma externa de uzura, avand chiar si folia de protectie pe ecran, asa cum a fost cand am luat masina noua

poze
IMAG0264.jpg
IMAG0265.jpg
IMAG0266.jpg
IMAG0267.jpg
IMAG0268.jpg
IMAG0269.jpg
IMAG0270.jpg
IMAG0271.jpg
IMAG0272.jpg
IMAG0273.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

bertone
Posts: 38
Joined: 06 Jun 2010, 08:34
Auto:

Re: vand cauciucuri sportage + sistem audio oem

Post by bertone »

cd-ul a plecat la bucuresti, ramane de vazut daca se va confirma si incheia tranzactia, urmand sa revin cu detalii.
atasez poze cu set 4 buc Kumho Solus KH15 la pretul de 200 lei/toate 4. Mai merg fara probleme un an de zile sau pt cei care aveti roti de rezerva.
13072011(003).jpg
13072011(006).jpg
IMAG0276.jpg
IMAG0277.jpg
IMAG0278.jpg
IMAG0279.jpg
IMAG0280.jpg
IMAG0282.jpg
IMAG0283.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

bertone
Posts: 38
Joined: 06 Jun 2010, 08:34
Auto:

Re: vand cauciucuri sportage + sistem audio oem

Post by bertone »

cd-ul s-a vandut pe forum la bucuresti
raman cauciucurile si boxele de 16,5 cm originale de pe kia sportage
nu se vede prea bine pe spatele lor, insa au logo kia si scrie putere maxima 50W/putere nominala 25 w
atasez poze
dif 1.jpg
dif2.jpg
dif3.jpg
dif4.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Dr.M
DOCTOR
Posts: 53
Joined: 17 Jul 2007, 13:45
Auto:
Location: Bucuresti/Craiova

Re: vand cauciucuri sportage + sistem audio oem

Post by Dr.M »

HU a ajuns la mine, abia zilele astea am reusit sa il montez pe Cerato si este OK.
Kia Cerato EX Crdi 2007
Renault 21 dT 1989
Renault Megane dci 2003
Opel Corsa CDTI 2005
Toyota Avensis D-4D 2007
Skoda Octavia TDI 2003

bertone
Posts: 38
Joined: 06 Jun 2010, 08:34
Auto:

Re: vand cauciucuri sportage + sistem audio oem

Post by bertone »

up inca valabil

Post Reply

Return to “Bazar”