Kituri xenon cu montaj inclus la service Kia!

Forum rules
1. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
2. Offtopicul este interzis

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică
User avatar
bondalicir
Posts: 1820
Joined: 02 Mar 2008, 02:56
Auto:
Location: Buftea
Contact:

Re: Kituri xenon cu montaj inclus la service Kia!

Post by bondalicir »

care mai este pretul la xenoane? din primul post inteleg ca la pachet primim si becuri mai albe pentru proiectoare?sau am inteles gresit.
kia ceed FL 1,6dsl Hp SW galben dakar , Style, 6MT, EcoDynamics ODO 258.000
kia proceed FL 1,6dsl Hp white, Style, Pachet sport ODO 142.000
Kia Sportage 1.6 TGDI 7DCT GT Line New Infrared 43.000
Probleme cu laptopul? incearca aici : http://www.depanarelaptop.ro

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Kituri xenon cu montaj inclus la service Kia!

Post by tipitip »

Preţul este acelaşi, nu include nici un fel de becuri pt. proiectoare. dacă vrei kit separat pt. proiectoare...
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

sympa
Posts: 7
Joined: 22 Feb 2008, 17:32
Auto:

Re: Kituri xenon cu montaj inclus la service Kia!

Post by sympa »

hellgate wrote:Dragi colegi. Preturile sunt bune din ce vad eu aici. Eu mi-am pus xenon doar pe scurta in septembrie 2008 si ala costa 1340 RON :)) Bine, eu l-am luat intr-un pachet cu mai multe optiuni (xenon, senzor parcare, alarma cu hands free, covorase) care la vremea aia costa undeva la 2000 RON daca nu ma insel. Ideea e ca am avut probleme cu farurile, baietii de la Klado Motors Iasi mi-au dat niste gauri "putin mai mari" si cand ploua sau spalam masina aveam apa de 2 degete in farul stanga. Am remediat problema cu mult silicon si nu stiu ce fel de prezervative de cauciuc pe care mi le-a pus un mecanic adevarat :)
Nu fac reclama proasta la Klado, sa zicem ca sunt eu mai ghinionist :))
Asa ca aveti grija cine si cum le monteaza.
Nu stiu exact ce xenon am dar ma uit maine pe docoment si postez. Stiu doar ca e bun. Merg noaptea cu 180 cu faza scurta si vad ca-n palma :)) Pentru mine e suficient :))
salut!cat te-au costat jantele?

Post Reply

Return to “Oferte speciale pentru membri”