Asa arata Dacia SUV!

masterblaster
VOOM.RO
Posts: 1161
Joined: 15 May 2007, 20:34
Auto:
Location: Bucuresti

Asa arata Dacia SUV!

Post by masterblaster »

Asa arata Dacia SUV!
"Iata primele imagini cu Dacia SUV fara camuflaj."
Image
www.voom.ro / Kinderu
He who wants too much from life ends up losing everything! But he who wants too little ends up not having anything at all!

gguramulta
Wanted
Posts: 342
Joined: 25 Feb 2009, 22:10
Auto:
Location: Onesti-Bucuresti

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by gguramulta »

arata super bine!
Kia Cee'd 1,4 LX BEST black pearl B-04-YAW
viewtopic.php?f=5&t=4150 ---> jurnal de bord
http://picasaweb.google.com/georgeguramulta
ODO 17000KM/h
Image

Aimar
Posts: 341
Joined: 22 Feb 2008, 23:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by Aimar »

arata bine , insa nu cred ca o sa aibe un asa mare succes pe piata tinand cont ca apare intr-o perioada nefasta pietei de masini , stim cu toti criza ne-a afectat pe toti :)

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by ady85btz »

sa vedeti acum preturi de la 13.000 in sus .....
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

singlecrys
fidelu'
Posts: 649
Joined: 01 Sep 2008, 14:48
Auto: Kia Ceed 2018 si Sportage 2019
Location: Tulcea

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by singlecrys »

Voi va-ti uitat la toate pozele? #-o
Dentist pasionat de mountainbike
JURNAL BORD:TL 08 SRS
*INSCRIE-TE AICI ...pentru Harta posesorilor de cee`d/ceed din Romania
,,La noi, dintii fac diferenta"

quelloo
Posts: 4407
Joined: 22 Oct 2008, 21:51
Auto: Kia Proceed 2.0 DSL
Location: Bucuresti - Dristor si ocazional Titan

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by quelloo »

masina aia arata super bine? mie unu mi se pare hidoasa. mai ales spatele ala....(parerea mea)
Proceed Cassa White 2.0 DSL Style... + pachet sport (the works...)
http://picasaweb.google.com/quelloo69/Q ... directlink

danny86

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by danny86 »

botul este dragutel...insa spatele lasa mult de dorit....chiar nu este reusit.....oricum din fata pare impunatoare si cam atat la motorizarile pe care o sa le aiba ....daca nu ma insel 77 de cai si 105 cai ceea ce insemna fff putin pentru un SUV

cu niste jenti....geamuri fumurii....xenoane si o culoare perlata nu cred ca ar arata ff rau....insa cred ca la pret o sa treaca de 15000mii de euro ceea ce te face cu banii astia sa iti iei 3 loganuri...in concluzie raportat la pret si calitate nu stiu cat de mult se merita.......insa toate au un inceput....sincer ma asteptam la mai mult dar e bine si asa

Ceea ce este mai dureros este ca masinile noastre sunt cumparate de catre nemti (loganul de 5000mii de euro)chiar daca toti il contesta in lumea automobilistica iar noi le cumparam toate harburile din anii 90......concluzie parcul nostru auto tot imbatranit este ceea ce ne face sa facem parte la capitolul asta din lumea a 3

User avatar
Nesta3
Moderator General
Posts: 5231
Joined: 17 Mar 2009, 05:31
Auto: Kia Sportage QL
Location: Bucharest

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by Nesta3 »

danny86 wrote:botul este dragutel...insa spatele lasa mult de dorit....chiar nu este reusit.....oricum din fata pare impunatoare si cam atat la motorizarile pe care o sa le aiba ....daca nu ma insel 77 de cai si 105 cai ceea ce insemna fff putin pentru un SUV

cu niste jenti....geamuri fumurii....xenoane si o culoare perlata nu cred ca ar arata ff rau....insa cred ca la pret o sa treaca de 15000mii de euro ceea ce te face cu banii astia sa iti iei 3 loganuri...in concluzie raportat la pret si calitate nu stiu cat de mult se merita.......insa toate au un inceput....sincer ma asteptam la mai mult dar e bine si asa

Ceea ce este mai dureros este ca masinile noastre sunt cumparate de catre nemti (loganul de 5000mii de euro)chiar daca toti il contesta in lumea automobilistica iar noi le cumparam toate harburile din anii 90......concluzie parcul nostru auto tot imbatranit este ceea ce ne face sa facem parte la capitolul asta din lumea a 3
de acord cu tine...si nu numai in Germania, ci si in Spania care e plina de loganuri...mmmmda
EX : 2008 Kia Proceed 1.4MPI Best

EX : 2016 KIA SPORTAGE 1.6GDI STYLE

2021 Peugeot E-2008 GT LINE
2013 Nissan Qashqai+2 Techview Edition

vdp
vedepeu'
Posts: 135
Joined: 17 Jan 2009, 13:08
Auto:
Location: bucuresti

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by vdp »

in comparatie cu ce a scos dacia pana acum, arata binishor...
dacia oricum e din topor... singura clasa la care se potriveste aceasta "caracteristica" este SUV
ea este noul ARO :lol:
Pro Cee'd 1.4 GSL Best, 109 CP Black Pearl
Image

quelloo
Posts: 4407
Joined: 22 Oct 2008, 21:51
Auto: Kia Proceed 2.0 DSL
Location: Bucuresti - Dristor si ocazional Titan

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by quelloo »

:)) mai cool ARO :D
Proceed Cassa White 2.0 DSL Style... + pachet sport (the works...)
http://picasaweb.google.com/quelloo69/Q ... directlink

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by scubli »

Eu va spun sincer ca nu-mi place deloc :|

danny86

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by danny86 »

cred ca seaman cu SsangYong Rexton RX 320 sau cu Nisan Qasqhai din profil oricum parerea mea este ca au "imprumutat" ceva de la cele 2 SUV-uri......insa la spate nu semana cu nimic deoarece si cele mai urate masini au fost depasite la capitolul uratenie de acest SUV :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by danny86 on 03 Jul 2009, 00:29, edited 2 times in total.

incognito
Posts: 170
Joined: 08 Jun 2008, 14:05
Auto: Kia cee'd HB, 1.4 GSL, 109 CP
Location: Bucuresti

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by incognito »

Naspa mai arata... parca se chinuie sa le faca asa de urate (ma refer si la Sandero)!
Black Pearl Kia cee'd HB, 1.4 GSL, 109 CP, MT, LX
> august 2008 / ODO 138000 km +
> jurnal de bord

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by dulaul »

Nesta3 wrote:
danny86 wrote: Ceea ce este mai dureros este ca masinile noastre sunt cumparate de catre nemti (loganul de 5000mii de euro) chiar daca toti il contesta in lumea automobilistica iar noi le cumparam toate harburile din anii 90......concluzie parcul nostru auto tot imbatranit este ceea ce ne face sa facem parte la capitolul asta din lumea a 3
Faptul ca nemtii ne cumpara masinile nu ar trebui decat sa ne bucure (oarecum reversul medaliei). Nu ne bucura ca "generatia volkswagen" inca achizitioneaza harburile nemtilor animati de frustrari si lipsa de informatii (in aceasta categorie gasind si cei mai indisciplinati soferi - parerea mea) preferand sa o carpeasca continuu decat sa-si ia una noua.

In ceea ce priveste daca acest SUV arata urat sau bine, ne-o vor spune vanzarile ulterioare, deoarece parerile noastre sunt SUBIECTIVE si nu au prea multa valoare, deoarece noua ne place CEED-ul, nu? :mrgreen:
Pe langa asta eu ma bucur pentru brand-ul Dacia ca are succes pe timp de criza =D>
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

User avatar
chubby
Moderator General
Posts: 751
Joined: 08 Dec 2008, 17:26
Auto: KIA Ceed GT
Location: Bucuresti

Re: Asa arata Dacia SUV!

Post by chubby »

in opinia mea arata minim hidos, cel putin farurile... sunt praf... din spate pare un sandero cu steroizi...
una peste alta n-are niciun talent masina asta... si daca iau motoarele de pe sandero si logan au facut o varza totala....
B-702-CBY
Nu e panica...
KIA Ceed GT FL
(ExKia Pro_Cee'd 1.4 GSL Best)
Pentru STICKERE, PM
________________________________________________________________

Image
________________________________________________________________

Post Reply

Return to “Stirile Voom.ro”