piese ieftine

Forum cu de toate despre Sorento
Post Reply
stargate
Posts: 36
Joined: 12 Apr 2011, 15:53
Auto: Sorento 2007, 2.5 AT, 168 CP

piese ieftine

Post by stargate »

Salut,

Am o lista de shopping pentru Sorentoul meu si cum nu gasesc nimic la dezmembrari as dori sa va intreb daca cunoasteti niste magazine cu preturi mai bune decat la cei consacrati gen MIT motors etc unde un capac de stropitor este peste un milion. :)

Lista este cam asa:

- prindere oglinda parbriz (am elementul care e lipit de parbriz, am si oglinda - imi trebuie doar capacelul de plastic care intra intre ele)
- electronic folding mirror control unit (nu mai pot decat sa inchid oglinzile - nu mai merg deschise)
- capac stropitor far stanga fata
- capac janta
- ornamente praguri dreapta si stanga (cele lungi)
- grilaj radiator interior
- proiectoare
- trapa electrica

Daca aveti idee de magazine ieftine de unde ati mai luat si a fost ok va rog sa-mi spuneti. Multumesc mult.

User avatar
adrian05ro
Posts: 165
Joined: 11 Apr 2011, 13:23
Auto: B77BKU
Location: Bucuresti
Contact:

Re: piese ieftine

Post by adrian05ro »

eu am luat pise la preturi bune de la King Auto ; magazinul este pe la Eroii Revolutiei (au site pe net )
mai este un magazin pe Str. Gen.Petru Popovat( nu mai stiu numele lor , dar sunt langa pensiunea Casa Mica) de unde am luat consumabile la preturi bune ( filtre , placute)
pe net ii gasesti si pe cei de la Sodana (din Craiova) care au destul de multe piese pe stoc , la preturi bune , livrarea in 24h prin curier door-to-door
[b][color=#0000BF]Drumuri bune si fara evenimente ![/color]
[color=#008040]ADRIAN Vatamaniuc[/b]

0727.88.34.38[/color]

Post Reply

Return to “Generalităţi”